Jednou z našich služieb je zavedenie podnikového systému HELIOS Orange. Tento informačný systém patrí medzi jeden z najlepších pre stredne veľké firmy.

Má svoju viac ako 20 ročnú históriu vývoja a jeho výhodou je, že vychádza z platnej slovenskej legislatívy. Systém zároveň spolupracuje s technológiami Microsoft, Windows a balíkom Office. Používaným databázovým mechanizmom je výhradne Microsoft SQL Server.

Užívatelia HELIOS Orange oceňujú jeho jednoduché ovládanie. Manažérom spoločností vyhovujú široké možnosti prezentácie dát a potrebných informácií.

Systém je usporiadaný modulárne.

Jednotlivé moduly sa tak venujú konkrétnym, parciálnym činnostiam firmy. Moduly sa delia na drobné a zákazník si tak môže skutočne vybrať len to, čo potrebuje.

Systém sa dá jednoducho personalizovať, vďaka čomu si ho môžete upraviť a nastaviť podľa seba. Urobíme analýzu informačných potrieb, poskytneme konzultácie a poradíme s výberom.

Vďaka tomuto systému získate prehľad o svojom podnikaní a situácii na trhu. Je ľahko a intuitívne ovládateľný, komplexný a vhodný pre rôzne odvetvia. Zároveň ponúka možnosť vysokého stupňa automatizácie rutinných operácií, čím dokážeme zefektívniť procesy a znížiť celkové náklady.

Poradíme Vám s výberom systému HELIOS Orange, ktorý je jeden z najobľúbenejších v Čechách a na Slovensku. Zároveň sa postaráme o to, aby vaše počítačové a programové vybavenie ľahko, rýchlo a bez straty dát prešlo transformáciou.

Účtovný program Pohoda SQL

Ekonomický program Pohoda SQL je pre stredné a väčšie firmy jasná voľba. Môžete v ňom spracovávať väčšie množstvo dát a umožňuje prácu viacerých užívateľov súčasne. Tento systém ponúka zvýšený výkon a lepšiu bezpečnosť.

Kontaktujte nás
Neváhajte, pridajte sa k nám a my Vám radi pomôžeme s vedením podvojného účtovníctva.

Celé vedenie účtovníctva je digitálne a pravidelne, každý deň, sa zaúčtujú jednotlivé vystavené faktúry.

Kontaktný formulár
Zadajte názov vašej spoločnosti
Zadajte vaše telefónne čislo.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...